Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner

partner strategiczny

 

członek stowarzyszenia

 

miasto współgospodarz

 


Aktualności

Gwóźdź Śląskich Targów WIATR i WODA

08.11.2017

Zgłoś swój produkt do Nagrody Gwóźdź Targów Wiatr i Woda w Katowicach!

Szanowni Wystawcy!

Gwóźdź Targów Wiatr i Woda Nagroda Magazynu „Żagle” to prestiżowa nagroda przyznawana od ponad ćwierć wieku produktom wyróżniającym się na wystawie Wiatr i Woda innowacyjnością, designem, jakością wykonania, funkcjonalnością i innymi interesującymi cechami. Pomysłodawcą konkursu na najlepszy produkt Targów Wiatr i Woda był śp. Jerzy Fijka, sekretarz, a następnie redaktor naczelny magazynu "Żagle", fotografik, animator polskiego żeglarstwa i jeden ze współtwórców Wystawy. Nagroda Gwóźdż Targów Wiatr i Woda przyznawana była na wystawie organizowanej w Warszawie, ale od 2016 roku otrzymują ją także najlepsze produkty wystawione w Katowicach.

W tym roku Gwóźdź Targów Wiatr i Woda przyznany zostanie także podczas drugiej edycji Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda 2017 w następujących kategoriach:

                                                        - Jachty Żaglowe

                                                        - Jachty Motorowe

- Osprzęt i Wyposażenie /wszystkie produkty wykorzystywane na jachtach żaglowych i motorowych, wraz z wyposażeniem osobistym załóg, produktami wydawnictw jachtowych tradycyjnych i elektronicznych. W tej kategorii NIE uwzględniamy: czarterów, szkoleń, rejsów, kursów itp., usług remontowych i zabudowy jachtów, ogólnie pojętego windsurfingu, kitesurfingu i innych tego typu dyscyplin, pamiątek żeglarskich, strojów żeglarskich nie technicznych, produktów, których przeznaczenie jest z założenia inne, niż jachtowe. W przypadku wątpliwości, czy dany produkt oceniany będzie w tej kategorii, ostateczną decyzję podejmuje sekretarz Jury./

 

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania wystawionych na Państwa stoisku produktów do nagrody Gwoździa Targów, PO JEDNYM W WYBRANEJ KATEGORII.

Można zgłosić produkty w kilku kategoriach.

Wybrane przez Państwa produkty prosimy zgłaszać sekretarzowi Jury drogą e-mailową na adres NIE PÓŹNIEJ jednak, niż do 9 listopada 2017 roku do godziny 12.00. Późniejsze zgłoszenia mogą być składane w formie papierowej już tylko na stoisku magazynu „Żagle”, pierwszego dnia Targów Wiatr i Woda, w piątek 10 listopada 2017 r. od godziny 10.00 do godziny 12.00. Zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą już przyjmowane.

 

W obydwu przypadkach zgłoszenie polega na:

  • podaniu precyzyjnej nazwy produktu
  • podaniu kategorii, w której zgłaszany jest produkt
  • podaniu nazwy firmy zgłoszonej organizatorom Targów i jeśli wiadomo, numeru stoiska. Prosimy podać też nr telefonu kontaktowego i adres e-mailowy osoby zgłaszającej.

 

Jednocześnie informujemy, że 4 osobowe Jury Gwoździa Targów złożone z dziennikarzy i współpracowników magazynu „Żagle” będzie oceniać produkty pierwszego dnia targów, 10 listopada w godzinach 10 - 18. Prosimy o życzliwe przyjęcie na stoiskach i sprawne udostępnianie produktów oraz niezbędnych informacji o nich.

 

Nagroda przyznana zostanie produktom najlepszym w każdej kategorii w sobotę 11 listopada marca o godzinie 11.00 na głównej scenie Targów. Produktom, które nie zdobędą „gwoździ”, ale będą się wyróżniały na tle innych (zdobędą dużą liczbę punktów), przyznamy Wyróżnienia.

 

UWAGA: Jeśli mimo zgłoszenia produktu Jury nie dotrze do Waszego stoiska przed godziną 16.00 w piątek, 10 listopada, to bardzo prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego na stoisku magazynu „Żagle”. Jury Gwoździa Targów chce ocenić WSZYSTKIE zgłoszone do nagrody produkty!

 

Załączamy regulamin Konkursu na Gwóźdź Targów oraz kryterium przyznawania ocen. To ułatwi Państwu zgłosić najbardziej odpowiedni produkt.

 

 

Powrót

Newsletter