Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Dziękujemy. 13. Targi WIATR i WODA na wodzie za nami.

14.08.2018

Trzynasta edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA na wodzie w Gdyni już za nami. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski.

Cztery dni obfitowały w wiele atrakcji. W Targach wzięło udział blisko 130 wystawców i ponad 12 000 gości. W gdyńskiej Marinie oglądaliśmy ponad 120 jednostek, a w halach namiotowych ustawionych na nabrzeżu m.in. akcesoria żeglarskie i motorowodne, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową. Redakcja „Żagli” ogłosiła nominacje w konkursie „Polish Yacht of the Year 2019”, poznaliśmy też kolejnych laureatów Nagrody Prezydenta Gdyni w konkursie „Gdynia Yacht Design”.

Tegoroczne Targi WIATR i WODA na wodzie były edycją szczególną: potencjał polskiego przemysłu jachtowego poznawali uczestnicy Misji Study Tour - kontrahenci i dziennikarze z branży jachtów i łodzi z Federacji Rosyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W ramach misji odbyło się wiele spotkań biznesowych z przedstawicielami branży, konstruktorami i mistrzami sportów wodnych z Polski, testy jednostek, a także konferencja prasowa „Siła i potencjał polskiej branży jachtowej. Elementy rządowego programu wsparcia branży na rynkach zagranicznych”.

Dziękujemy włodarzom Gdyni, uczestnikom Targów - wystawcom, przedstawicielom patronów honorowych i medialnych, wszystkim miłośnikom sportów wodnych, którzy odwiedzili Targi.

Serdecznie zapraszamy za rok, a tymczasem polecamy fotoreportaż z 13. gdyńskich Targów WIATR i WODA na wodzie.

 

Powrót