Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

25-lecie Henri Lloyd w Polsce! Czym zaskoczy marka na tegorocznych Targach WIATR i WODA 2018?

09.02.2018

Henri Lloyd, firma będąca światowym liderem w produkcji innowacyjnej i niezawodnej odzieży żeglarskiej po raz kolejny została głównym sponsorem Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2018. Ten rok jest szczególnie wyjątkowy dla marki, gdyż świętuje 25-lecie swojej działalności w Polsce. Z tej okazji już 8-11 marca podczas warszawskich Targów w Centrum EXPO XXI fani sportów będą mieli niepowtarzalną okazję świętować wraz z firmą ten jubileusz oraz zapoznać się z odzieżą przygotowaną na szczególnie ekstremalne warunki.

Jak co roku na stoisku Henri Lloyd znajdziemy produkty przekraczające kolejne granice technologiczne. Oddychające pianki dla regatowców, unowocześniony system kaptura Offshore Hood, idealnie pasujące do siebie elementy systemów warstwowych –  odzież żeglarska zaprojektowana z precyzją i w każdym szczególe. Wyjątkowo, na Targach Henri Lloyd zaprezentuje również nową kolekcję wielozadaniowej i przejściowej odzieży sportowej HL Sport, w którą w tym roku zostanie ubrany czołowy brytyjski zespół kolarski Team Sky. Firma została oficjalnym partnerem odzieżowym tej drużyny. Henri Lloyd korzystając ze swojego doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych w odzieży żeglarskiej, postanowił wykorzystać je również w kolekcji sportowej. Skierowana jest ona zarówno do amatorów, profesjonalnych sportowców, jak i miłośników dyscyplin ekstremalnych. Znajdziemy w niej m.in. kurtki sportowe, szybkoschnące koszulki z filtrem UV oraz bluzy wykonane z mikrostreczu.

 

Żeglarskie hity na stoisku Henri Lloyd

Kontynuując to, co było dobre w ubiegłym roku na Targach zaproszeni goście będą mogli zapoznać się z pierwszym projektem Technologii Neoprenowej i nową generacją oddychających pianekVentiprene. Seria składa się z 2mm kombinezonu i 0,5mm bluzy z długim rękawem, zaprojektowanych tak, by oferowały najlepsze właściwości Neoprenu – oddychalność i wyjątkową elastyczność. Kolekcja zrodziła się dzięki współpracy z załogą Land Rover BAR, uczestnikami America's Cup - “Nosiłem kombinezony piankowe całe życie, ale to jest najlepszy, jaki na sobie miałem” - powiedział po testach odzieży David „Freddie” Carr. W Polsce miał okazję już w nim pływać Piotr Tarnacki na swoim katamaranie.

Henri Lloyd przedstawi również produkty najlepiej chroniące żeglarzy oceanicznych i morskich, które są szyte w Polsce. Należą do nich m.in. Elite Offshore, który zdobył wiele nagród za innowacje, a jego najnowsza wersja wysycha o 30% szybciej niż najlepszy w swojej klasie poprzednik. Dodatkowo wzbogacono ją w unowocześniony system kaptura Offshore Hood i ulepszone panele Optivision, które zmaksymalizowały obszar widzenia peryferyjnego. Kolejnym przykładem jest sztormiak Ocean Pro, wykonany przy pomocy 3-warstwowego laminatu GORE-TEX®. Wybierany jest przez żeglarzy pływających po najmroźniejszych i najbardziej niespokojnych wodach oraz samotników, którzy w pojedynkę opływają świat.

Na targach warta uwagi będzie seria Breeze w skład której wchodzą kurtki    (ocieplana i na siatce), spodnie, kamizelka oraz czapki i torby. Kolejne nowości to - zapinane na zamek bluzy Travers oraz Cyclone Soft Shell w nowej kolorystyce, które warto stosować jako warstwę  środkową.

Firma zorganizuje też niespodziankę dla zwiedzających Targi WIATR i WODA 2018. W ich trakcie zaproszeni goście będą mieli okazje skosztować jubileuszowego tortu przygotowanego na 25-lecie istnienie Henri Lloyd Polska. Dla zwiedzających będzie czekało również wiele innych atrakcji i niespodzianek.

 Do zobaczenia w Warszawie! Stoisko 101 A– będziemy na Was czekać.

Powrót